E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Web ve Mobil Projeleri için E Ticaret Danışmanlığı

Giderek büyüyen web ve mobil dünyasında yer almak isteyen çoğu yatırımcı, bu pazarda yer alabilmek için çeşitli fikirlere yatırım yapmaktadır.

Çoğu web ve mobil projesi finansman ve fikirlerin birleşmesi ile oluşmaktadır.

Yapılan fizibiliteler, yaratımı yapan ekibin iyimser yaklaşımları yüzünden daha yarı yolda iken çıkmaza girmekte; yapılan yatırımın ve harcanan emeklerin boşa gitmesine sebep olmaktadır.

Başarılı bir şekilde tamamlanan projeler ise pazarlama ve iletişim çalışmaları için eksik veya yanlış bütçe ayırdıkları için popülariteyi sağlayamadan kaybolup gitmektedir.

E-Ticaret Proje Yönetimi

Tüm bu sorunların yaşanmaması ve bu sorunların sebep olduğu zaman ve maddi kayıpların engellenebilmesi için altyapı, proje, ekip yönetimi, kaynak planlaması konularında tecrübeli ekipler ile çalışılması gerekir.

E Ticaret Projelerinin Etkin Planlaması

İyi planlanmamış bir projenin başarıya ulaşma ihtimali oldukça düşüktür.

Bu sebeple yapılan tüm projelerin uzman bir ekip danışmanlığında üretiminin planlanması, yürütülmesi, test edilmesi ve gelişiminin planlanıp koordine edilmesi gerekir.

E Ticaret Projelerinin Koordinasyonu

Özellikle eticaret projelerinde internet üzerinden satış yapmak, abonelik için popularite oluşturulması, online satılan ürünlerin stok yönetimi, satılan ürün ve hizmetlerin internet üzerinden bulunabilir olmasının sağlanması tanıtım, iletişim ve pazarlama faaliyetlerinin uzman bir ekip tarafından koordine edilmesi gerekir.

E Ticaret Uzmanlığımız

Yurtiçi ve yurtdışı 15 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadromuzun bilgi birikiminden faydalanmak isterseniz. Bize Ulaşın