Web Sitesi İçerik Yönetim Sistemi : rWice

 

WEB SİTENİZİN KONTROLÜ SİZDE!

Web site içeriğinizin yaratılması ve güncellenmesi için artık maliyeti yüksek teknik desteğe ihtiyacınız yok.

Web siteniz, şirketinizin internet ortamındaki yüzüdür, gelişen ve globalleşen ekonomik ve teknolojik koşullarda önemi giderek artan bu ortam, doğru kullanıldığında şirketinizin müşteriler ve iş ortaklarıyla ilişkisini sürekli ve dinamik tutar, güçlendirir. Günümüzde yoğun olarak internet üzerinden yürütülen müşteri ve iş ortakları iletişiminde şirket prestijiniz; etkin ve sürekli güncel kalan web siteniz sayesinde gün geçtikçe yükselir ve bu da iş hacminize yansır.

Web Siteniz Başarınızın ve İş Anlayışınızın İnternetteki Yansımasıdır!

Unutmayın, hangi sektörde iş yapıyor olursanız olun, mevcut ve potansiyel müşterileriniz artık sizi önce internette arıyor. İnternet üzerinden satış yapmıyor olsanız dahi, artık çalışanlarınız dahil herkes sizi tanımak ve şirketiniz ile ilgili bilgi tazelemek için öncelikle web sitenize uğruyor. İşte bu nedenle sitenizin sürekli güncellenmesi, ürün ve hizmetlerinizle ilgili önemli bilgilerin burada yer alması ne kadar önemliyse, bu içeriğin doğru yönetimi, SİZE ve amaçlarınıza özel bir sistemin yerleştirilmiş olması da bir o kadar mühimdir. 

Kullanımı Kolay, Güvenilir, Türkçe Bir İçerik Yönetim Sistemi: rWICE

EMİT Bilişim olarak web sitenizi tasarlamanın yanında, şirketinizin internetteki varlığını güçlendirmek ve daha da güvenilir kılmak için entegre ve özgün bir içerik yönetim sistemi geliştirdik. 

rWICE kullanımı kolay, şirketinize göre uyarlanabilen, tamamen Türkçe bir sistemdir. rWICE, bilgisayar/ teknik bilgisi başlangıç düzeyinde olan kişiler düşünülerek tasarlanmış, rahat ve sorunsuz kullanılabilen bir yazılımdır. rWICE ile web sitenizin yönetimi 7/24 sizin kontrolünüzde olacak, iş akışınızı, kimin, hangi içeriği güncellediğini nerede olursanız olun anında takip edebileceksiniz. Şirketinizi ve hedeflerini sizden iyi hiç kimse bilemez. Artık rWICE sayesinde bu bilgilerin doğru kişilerle, doğru bir yapıda paylaşılmasını da doğrudan siz yöneteceksiniz. 

Detaylı bilgi için rWICE web sitemizi ziyaret edebilirsiniz...