Web Projelerimiz

Bana Eşimi Söyle

Bana Eşimi Söyle, Dünyada ilk defa Türk Bilim insanlarının geliştirdiği mizaç modeli olma özelliğine sahip Dokuz Tip Mizaç Modeli ve geçerlik ve güvenirliği kanıtlanmış Dokuz Tip Mizaç Testi sayesinde, evlenmeyi düşünen tüm adaylara kendi mizaç tipleriyle uyumlu insanlarla tanışmalarını sağlayan aynı zamanda detaylı filtreleme imkanı sunan; kaliteli, güvenli ve pratik bir eş bulma ve danışmanlık platformudur.

MİTUSMOD

MİTUSMOD, bilimselliği kanıta dayalı verilerle ispatlanmış Dokuz Tip Mizaç Modeli (DTMM)’ne göre; öğrencilerin mizaç tiplerini temel alarak uyumlu sınıflar oluşturmayı ve sınıf içinde en uygun oturma düzeni alternatiflerini sunmayı amaçlayan dijital bir sistemdir.

Mizaç Temelli Eğitim Modeli

Mizaç Temelli Eğitim Modeli, Dokuz Tip Mizaç Modeli yaklaşımından yola çıkan, öğrencilerin bireysel farklılıklarını doğuştan gelen ve yaşam boyu değişmeyen mizaç yapısı temelinde değerlendiren, yanlış genellemeler ve herkese yönelik hap reçetelerin aksine her bir mizaç yapısına uygun yaklaşımlar sunan yeni bir modeldir.

Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği

Türkiye Mermer Doğaltaş ve Makinaları Üreticileri Birliği’nin web portalıdır. Türkiye’de bulunan tüm mermer, doğaltaş, makina ve sarf malzeme üreticilerinin üye olabildikleri, hem yurt içi hem de yurt dışı şirket ve ürün/hizmet tanıtımlarını yapabildikleri büyük bir portaldır.

Hülya Avşar ByH E-Ticaret Sitesi

Hülya Avşar ByH markasına ait ürünlerin tanıtıldığı, satışının gerçekleştirildiği ve haber / blog yazılarının yayınlanabildiği e-ticaret sitesidir.

FILMJI Web Portalı

FILMJI, markalar ve yaratıcıların aynı plartformda buluşturan web postalıdır. Markalar ile iş birliği yapılarak düzenlenen ödüllü yarışmalara; yaratıcı üyelerin projeleri ile katılımda bulunabildiği ve katılımcı projelerin yönetici ve markalar tarafından puanlanabildiği bir portaldır.

Bilim İlaç Web Sitesi

Bilim İlaç kurumsal web sitesinin bakım, onarım, güncelleme ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Kadınların Postası

Kadınların Postası; Uçan Süpürge Sivil Toplum Kuruluşunun medya ve toplumsal cinsiyet temalı proje web sitesidir.

Bal Arıları Mühendis Oluyor

Bal Arıları Mühendis Oluyor; FORD OTOSAN ve Uçan Süpürge Sivil Toplum Kuruluşunun sosyal sorumluluk projesi web sitesidir.

Küçük Oteller Rehberi

Türkiye'de bulunan küçük ve butik otellerin; otel tanıtımlarının, özelliklerinin, konum ve iletişim bilgilerinin ziyaretçilere sunulduğu büyük bir otel tanıtım ve rezervasyon portalıdır. Otel web portalı ziyaretçileri; büyük otel havuzundan diledikleri şehir ve/veya belde de küçük ve butik otelleri listeleyerek, otel özellikleri ve fiyatlarına göre filtreleme yapabilirler. Web Sitesi ziyaretçilerine; otel müsafir yorumları ve puanlarına göre istedikleri otel hakkında daha detaylı bilgi alabilme imkanı sunulmaktadır. Rezervasyon yaptırmak istedikleri tarihlere göre otelin müsaitlik durumunu görebilecekleri ve Küçük Oteller Rehberi üzerinden rezervasyonlarını yaptırabilecekleri bir otel portalı projesidir.

Arabam Kaç Yakar

Araç kullanıcılarının ortalama yakıtlarını paylaşmasını ve site ziyaretçilerinin paylaşılan bu bilgilerden yararlanmasını, fikir edinmesini sağlayan bir web sitesidir.

Bir Ağaç Sizden Bir Orman Bizden

ODTÜ Geliştirme Vakfı'nın ODTÜ ormanın geliştirilmesine yönelik yürütmüş olduğu kampanya web sitesidir.