Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

 WEB SİTENİZ SİZE ÖZEL OLSUN


Günümüz şartlarında bir işletmenin kendi tanıtımını yapacağı en ekonomik ve en çok insana ulaşabileceği reklam aracı internettir. Dolayısıyla web sitenizin sorunsuz çalışması, güncel kalması ve kullanıcı dostu olması sitenizi ziyaret eden kişilere iyi bir izlenim bırakarak onların sitenizi tekrar ziyaret etmelerini sağlar.

Artık insanlar bir ürün ya da hizmet almadan önce interneti kullanarak bu ürün ya da hizmeti araştırmaktadır. Dolayısıyla şirketinize ait ürünlerin, hizmetlerin ve şirketiniz ile ilgili bilgilerin insanlara web üzerinden sunulması önemlidir. 

Emit Bilişim ve İletişim Teknolojileri ürün ve hizmetlerini internette tanıtmak isteyen şirketlere web sitesi tasarımı ve 7/24 güncelleme hizmeti sunmaktadır.

TASARIM YAPARKEN...

Web siteniz şirketinizin kurumsal kimliğine uygun ve özgün yani sadece size özel hazırlanır. 

Web sitesinin grafiği, arayüzü, kullanılan renkler, menü, yazılım dili kullanıcı dostu olarak hazırlanmalıdır.

Web sitesi kullanıcısı ürün ve hizmete en kısa yolla ulaşmalıdır. Dolayısıyla web sitenizin tasarımını yaparken sitenizi yoracak abartılı animasyonlardan, video ve ses objelerini kullanmaktan kaçınırız.

Web sitenizdeki her bir sayfa arama motorları tarafından indekslenebilir yapıda oluşturulur. Bu da sizin arama motorlarında daha üst seviyelerde yer almanız için izlemeniz gereken yollardan biridir.

Eğer sizde web sitenizin görselinin size özel olmasını istiyorsanız web tasarım çalışmalarımıza bakabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın ziyaretinize gelelim.