Web Çözümleri

®WICE - İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

Kimseye ihtiyaç duymadan, çok fazla yorulmadan, istediğiniz anda istediğiniz değişiklikleri yapabileceğiniz, 7/24 sizin kontrolünüzde, üstelik kullanımı kolay web tabanlı bir sistemdir. ®WICE web sitenizin güncel kalmasını sağlayarak şirketinizin prestijini ve imajını yüksek tutmanızı, müşterileriniz ile olan iletişiminizin güçlenmesini sağlar.

 

LOST

Göndermek istediğiniz tüm dosyaları müşterilerinizle, bayiilerinizle, iş arakadaşlarınızla güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Kişiye özel kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilen bir sistemde göndermiş olduğunuz dosyayı ilgili kişi haricinde kimse göremez.
 

DUYURU GÖNDER

Duyurularınızı, kampanyalarınızı, haberlerinizi müşterileriniz ile paylaşın. Daha çok kişiye ulaşın. Arayan değil aranan firma olun. Günde binlerce kişiye ulaşarak müşterilerinize ve müşteri adaylarınıza tek tıklama ile ulaşın.

 

E-TİCARET SİSTEMLERİ

Son yıllarda grup kampanya siteleri ile üyelikli alışveriş siteleri türk internet kullanıcılarının internet kullanım alışkanlıklarını değiştirmiştir. Bu sayede Türk e-ticaret sektörü her geçen gün büyümektedir.

 

HOSTİNG HİZMETLERİ

Emit Bilişim ve İletişim Teknolojileri'in ekonomik ve yüksek kaliteli hosting çözümleri ile vaktiniz sizin olur, hem de sorunlarla hiç uğraşmadan.

 

FACEBOOK UYGULAMA GELİŞTİRME

Günümüzün en hızla büyüyen web portalı artık internetteki tüm sayfaların toplamından daha fazla ziyaret almaktadır. Türk kullanıcılar ise dünyada en fazla facebook kullanan ülkeler listesinde en üst sıralarda yer almaktadır.

 

TWITTER PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Twitter fikir, haber ve duyurularınızın konu başlığınıza ilgi duyan takipçilerinize anlık olarak dağıtılabilmesini mümkün kılan sosyal medya mecrasıdır. Twitter her gönderilen metnin boyutunu düşük tutsa da her geçen gün daha da büyümektedir.

 

WEB TASARIM

Şirketinizin ürün ve hizmetlerini tanıtmak için web sitesi sahibi olmak kadar web sitenizin tasarımı da bir o kadar önemlidir.