Tahsilat-Kasa Takip Sistemi

Tahsilat Modülü

Yone-Team Tahsilat Programı kesilen faturalar doğrultusunda oluşan bakiye borçlarının anlık olarak tutulabilmesini hedeflemektedir. Müşteriden alınan tahsilatlar, karşılıklı faturalaşma, ödeme takibi vb. konu başlıkları takip edilerek müşterinin gün sonunda kalan bakiye borcu tutulmaktadır. e-posta, sms ve faks entegrasyonu sayesinde müşterilerin haftalık veya aylık zaman dilimlerinde farklı mecralardan borç durumları hakkında bilgilendirilmesi otomatik olarak sağlanır.

Kasa Takip Modülü

Yone-Team Kasa Takibi Programı Kasa Takip Programı işletmelerdeki kasa hareketlerinin günlük olarak, günbaşı kasa mevcudu, günlük hareketler ve gün sonu kasa mevcudu olarak takibi amacıyla hazırlanmış, aynı anda birden çok para birimi kullanabilen, kasa çıkışlarını gruplayabilen ve hareketlere istenirse evrak ekleyebilen (talep edilen formatlarda örn. pdf, xml,dox,jpeg vs.) kolay ve pratik bir programdır. Aynı anda birden fazla kullanıcının çalışmasına olanak tanır. Günlük kasa dökümü, iki tarih arası veya tarihlere göre ve tanımlanan giriş çıkış türlerine (işlem türü) göre kasa hareketleri raporlanabilir.

Bakiye Borcu Hatırlatma Modülü

Ayrıca müşteriler bakiye borçlarına yönelik, ödeme taahhütünde bulunabilirler  ödeme taahhütleri de ayrıca günü geldiği veya yaklaştığı zaman e-posta, faks ve sms yolu ile bilgilendirilebilirler.

Ülkemizin en büyük sorunlarından biri olan Tahsilat gecikmeleri, Tahsilat Takip Sistemi veya diğer adı ile Tahsilat Yönetim Programı sayesinde azaltılabilir.

Tahsilat ve Kasa Takip Yazılımı ile ilgili daha detaylı bilgiye e-Hafta Finans Yazılımı web sitesinden ulaşabilirsiniz.